Nasze plany

Nasze plany

Istotą funkcjonowania naszej fundacji jest realizacja celów statutowych. Każdego dnia szukamy najefektywniejszych, nowoczesnych i niekonwencjonalnych sposobów dążenia do ich osiągnięcia. Wierzymy, że Internet oraz media są do tego doskonałymi narzędziami.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych planach kliknij i rozwiń poniższe cele.

Rozwój serwisu pozytywni.net

Rozwijanie serwisu pozytywni.net Serwis pozytywni.net to wspaniała społeczność która zasługuje na to by być stale rozwijana i unowocześniana. Chcemy zapewnić wszystkim obecnym i przyszłym użytkownikom najwyższy komfort korzystania z serwisu oraz nowe ciekawe funkcje. Tworząc atrakcyjny, nowoczesny serwis społecznościowy chcemy zwiększać świadomość społeczną oraz szerzyć tolerancję. Wiemy, że brak reklam i opłat przyciąga do naszego portalu również te osoby które do tej pory nie miały do czynienia z HIV i AIDS. Za pośrednictwem serwisu mogą one dowiedzieć się na te tematy znacznie więcej oraz poznać osoby które są tym problemem dotknięte. To doskonała lekcja tolerancji która daje szansę na stały efekt!

Czego nam potrzeba?

- Zespołu informatyków pracujących nad rozwojem technicznym serwisu,

- grafika dbającego o odpowiedni wygląd szaty graficznej serwisu,

- osoby czuwającej nad merytoryczną stroną serwisu,

- zespołu lekarzy i psychologów którzy zasilą dział ekspertów serwisu,

- nowych serwerów i lokalu na serwerownie oraz miejsce pracy dla wyżej wymienionych osób.

Akcje medialne

Nawiązaliśmy kontakt z menadżerami wielu gwiazd w kraju. Spoty telewizyjne i radiowe, plakaty oraz inne akcje informacyjne z udziałem znanych osób są doskonałym sposobem na realizację części naszych statutowych celów. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy pragniemy przygotować i zrealizować nowoczesne, niebanalne i trafiające do szerokiego grona odbiorców projekty!

Poszerzanie grona ekspertów

Aby nieść skuteczną pomoc, musimy stale poszerzać grono naszych ekspertów i tworzyć nowe kanały kontaktu z potrzebującymi. W tej chwili możemy pochwalić się szerokim gronem psychologów którzy oferują swoją bezpłatną pomoc za pośrednictwem naszej społeczności pozytywni.net.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *